Darmowa wysyłka powyżej 278PLN

 Gwarancja 100% satysfakcji

Zamów dzisiaj, wyślemy do Ciebie dzisiaj

 Płatność przy odbiorze przesyłki

Guma do żucia TonsilFresh (60 szt.)

Organiczna guma do żucia dla świeżego oddechu

10% rabatu łączonego

80,00 zł
W magazynie
  • Kup 2 po 68,15 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Kup 4 po 63,61 zł za każdy i zaoszczędź 20%

Zamów dzisiaj, a towar wyślemy też *dzisiaj
Darmowa wysyłka powyżej 278 PLN
100% 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Kupuj bezpiecznie

Kombinuj i oszczędzaj

TonsilFresh Guma do żucia


Guma do żucia TonsilFresh dba o zęby, utrzymuje świeży oddech i pomaga zapobiegać powstawaniu kamieni migdałkowych. Pomaga również zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł, jest wolna od GMO i słodzona ksylitolem. Guma do żucia nie zawiera cukru, słodzika, dwutlenku tytanu i konserwantów.

Głównym składnikiem TonsilFresh Chewing Gum jest ksylitol. Powszechnie wiadomo, że cukier jest szkodliwy dla zębów, ponieważ bakterie przekształcają cukier w kwasy, które uszkadzają zęby. Jednak bakterie mają mniejszą zdolność przylegania do ksylitolu, co oznacza, że rzadziej przylegają do szkliwa zębów w postaci płytki nazębnej. Ponadto, ksylitol stymuluje produkcję śliny, która jest naturalną ochroną przed bakteriami.

Składniki gumy do żucia TonsilFresh pochodzą z upraw ekologicznych i są wolne od organizmów modyfikowanych genetycznie. Ponadto substancje pomocnicze zawarte w gumie do żucia są całkowicie naturalne i nie zawierają konserwantów ani dwutlenku tytanu.

Instrukcja użytkowania gumy do żucia TonsilFresh

Przyjmuj kilka gum do żucia TonsilFresh dziennie, aby uzyskać czyste i gładkie zęby, świeży oddech oraz zmniejszyć ryzyko powstawania kamieni migdałkowych.

Składniki Guma do żucia TonsilFresh

Xylitol, gum base, vegetable glycerine, natural flavours, gum arabic, sunflower lecithin and carnauba wax.

Co jeszcze możesz zrobić?

  1. Stosuj płukanki do gardła z aktywnym tlenem, zwalczające bakterie beztlenowe, takie jak TonsilFresh lub Oravall;
  2. Utrzymuj w ustach dużą ilość śliny, ponieważ ślina ma działanie oczyszczające na kamienie migdałkowe. Wybierz na przykład pastylki Dr. Katz Dry Mouth Lozenges lub naturalną gumę do żucia Moist-R;
  3. Bakterie beztlenowe często ukrywają się na tylnej części języka. Ryzyko powstawania kamieni migdałkowych zmniejsza się, jeżeli język jest codziennie czyszczony, np. przy pomocy OraPack;
  4. Aby zapobiec tworzeniu się w ciągu dnia bakterii beztlenowych, a tym samym kamieni migdałkowych i nieświeżego oddechu, zaleca się regularne stosowanie sprayu do jamy ustnej OraVall.

Napisz własną recenzję
Guma do żucia TonsilFresh (60 szt.)
Twoja ocena