Darmowa wysyłka powyżej 278PLN

 Gwarancja 100% satysfakcji

Zamów dzisiaj, wyślemy do Ciebie dzisiaj

 Płatność przy odbiorze przesyłki

Żel do czyszczenia języka JuliBrite (50 ml)

Żel do czyszczenia języka (z cynkiem i CPC) | Wspomaga świeży oddech Zapobiega brzydkiemu, białemu lub żółtemu nalotowi na języku.

10% rabatu łączonego

41,00 zł
W magazynie
 • Kup 2 po 37,00 zł za każdy i zaoszczędź 10%
 • Kup 4 po 35,00 zł za każdy i zaoszczędź 15%

Zamów dzisiaj, a towar wyślemy też *dzisiaj
Darmowa wysyłka powyżej 278 PLN
100% 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Kupuj bezpiecznie

Kombinuj i oszczędzaj

Żel do czyszczenia języka JuliBrite (50 ml)

Żel do czyszczenia języka JuliBrite zapewnia świeższy oddech i oczyszczony język w ciągu 24 godzin

Czy dokucza Ci biały lub żółtawy nalot u nasady języka? Możliwe, że zmagasz się także z nieświeżym oddechem. Często sami nie jesteśmy w stanie poczuć własnego nieświeżego oddechu, gdyż jesteśmy do niego przyzwyczajeni. Użyj JuliBrite, aby oczyścić swój język bezpiecznie i skuteczniej niż przy użyciu jakiejkolwiek szczoteczki do zębów.

4 powody, dla których warto używać żelu i skrobaka do czyszczenia języka JuliBrite

 1. Czystszy język Aktywny składnik CPC unosi i rozpuszcza osad nagromadzony na języku. Dzięki temu Twój język zostanie gruntownie wyczyszczony i odzyska swój naturalny, zdrowy kolor.
 2. Zapobieganie nieświeżemu oddechowi Mleczan cynku niweluje przykre zapachy, które negatywnie wpływają na oddech i język, zapewniając neutralny, świeży oddech. Skrobak do języka JuliBrite sprawia, że usunięte zostają także osady spomiędzy brodawek języka. 
 3. Bezpieczne, łagodne składniki. W odróżnieniu od innych metod JuliBrite skutecznie czyści pokryty nalotem język bez użycia agresywnych składników, takich jak alkohol, parabeny, dwutlenek tytanu, nadtlenek czy chlorheksydyna.
 4. Satysfakcja gwarantowana w 100% Jesteśmy przekonani o tym, że żel do czyszczenia języka JuliBrite to skuteczny środek czyszczący spełniający swoje zadanie. Używaj produktów JuliBrite codziennie, zarówno rano, jak i wieczorem. Jeśli nie zobaczysz różnicy po dwóch tygodniach, zwrócimy Ci pieniądze.

Czy naprawdę muszę używać żelu, aby wyczyścić język?

Żel do czyszczenia języka JuliBrite czyści również głębsze tkanki języka, skąd pochodzi 85% nieświeżego oddechu. Dzieje się tak, ponieważ w tych gąbczastych obszarach kryją się najbrzydziej pachnące bakterie. Żel JuliBrite wnika głęboko, umożliwiając skuteczniejsze czyszczenie niż przy użyciu samego skrobaka.

Efekty? Zdrowy, różowy język i świeży oddech.

Często zadawane pytania

 • Czy czyszczenie języka rzeczywiście przynosi efekty?

Badania naukowe dowodzą, iż poprzez skrobanie języka można usunąć złogi i pozbyć się bakterii. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz przeczytać to badanie i to badanie

 • Czy nieświeży oddech jest rzeczywiście spowodowany stanem języka?

Około 85-90% przypadków nieświeżego oddechu, inaczej halitozy, ma przyczynę w ustach. Połowa z nich, co dowodzi niniejsze badanie, spowodowana jest przez język. Zatem tak, czyszczenie języka naprawdę przynosi efekty.

 • Czy nie można po prostu czyścić języka przy użyciu szczoteczki do zębów?

Zdecydowanie można, jednak używanie żelu i skrobaka do czyszczenia języka daje o wiele lepsze efekty. Żel do czyszczenia języka zawiera aktywne składniki zwalczające bakterie. Ponadto skrobak do języka znacznie lepiej usuwa bakterie niż szczoteczka do zębów – zobacz na przykład to badanie – i jest znacznie bezpieczniejszy oraz łagodniejszy dla języka.

Jak należy używać skrobaka i żelu do czyszczenia języka JuliBrite? 

 • Zacznij od umycia zębów pastą, która zawiera przynajmniej cynk, CPC i środek utleniający, np. RyttPro lub JuliBrite.
 • Nałóż żel do czyszczenia języka JuliBrite na włosie skrobaczki do języka JuliBrite.
 • Rozprowadź żel do czyszczenia języka JuliBrite na tylnej części języka.
 • Pozostaw go na co najmniej 30–40 sekund.
 • Następnie użyj skrobaczki do języka JuliBrite, aby wyczyścić język, delikatnie przesuwając włosie od tyłu do przodu. To uwalnia osady i przenosi je na powierzchnię. Nie używaj szczoteczki do zębów, ponieważ jej włosie jest zbyt grube.
 • Teraz użyj części skrobiącej, by usunąć nalot, aż zupełnie zniknie. Wypluj pozostałości. Skrobak do języka umyj gorącą wodą (lub włóż go do zmywarki).
 • Przepłucz usta płynem do płukania ust, takim jak RyttPro lub JuliBrite. Nie używaj zwykłej wody. 
 • Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj żel do czyszczenia języka JuliBrite dwa razy dziennie przez co najmniej cztery tygodnie.

Zamów dzisiaj, a towar wyślemy też *dzisiaj
Darmowa wysyłka powyżej 278 PLN
100% 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Kupuj bezpiecznie

Co jeszcze mogę zrobić, aby utrzymać język w czystości?

Czasami nalot na języku jest tak uporczywy, że potrzebne jest bardziej kompleksowe podejście.

 • Zacznij od użycia skrobaka i żelu do czyszczenia języka JuliBrite.
 • Opłucz i wyszczotkuj kolejno płynem do płukania ust i pastą do zębów Julibrite lub RyttPro.
 • Upewnij się, że nie przenosisz śluzu z przewodów nosowych na język. Aby temu zapobiec, używaj TonsilFresh Nasal Mist Spray lub kropli.
 • Używaj Bergenfeld Tongue Cleaning Serum, aby odświeżać swój język w ciągu dnia. Nie tylko czyści ono język, ale i tworzy na nim warstwę ochronną zapobiegającą tworzeniu się nowych złogów.
 • Jeśli chcesz, możesz zamiennie używać też pianki do języka i środka do czyszczenia języka RyttPro. 

Napisz własną recenzję
Żel do czyszczenia języka JuliBrite (50 ml)
Twoja ocena