Darmowa wysyłka powyżej 278PLN

 Gwarancja 100% satysfakcji

Zamów dzisiaj, wyślemy do Ciebie dzisiaj

 Płatność przy odbiorze przesyłki

Pipeta TonsilClin do usuwania kamieni migdałkowych

Szklana pipeta do szybkiego i bezpiecznego usuwania kamieni migdałkowych

Ocena:
100 % of 100

10% rabatu łączonego

185,00 zł
W magazynie

Zamów dzisiaj, a towar wyślemy też *dzisiaj
Darmowa wysyłka powyżej 278 PLN
100% 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Kupuj bezpiecznie

Kombinuj i oszczędzaj

Pipeta TonsilClin: Usuwa kamienie migdałkowe w 1 minutę.

Cierpisz z powodu migdałków? Za pomocą TonsilClin możesz w łatwy i szybki sposób usunąć czopy migdałkowe z najgłębszych zachyłków migdałków podniebiennych. 

Metoda zasysania TonsilClin pomoże Ci uzyskać świeży oddech, zwiększyć pewność siebie i poprawić stan zdrowia jamy ustnej.

11 powodów, dla których warto wybrać TonsilClin

 1. Polecany przez otolaryngologów. Szklana pipeta TonsilClin jest powszechnie uznanym przyrządem przeciwko kamieniom migdałkowym, polecanym przez specjalistów w dziedzinie otolaryngologii na całym świecie.
 2. Oczyszczone migdałki. Delikatna siła ssania TonsilClin usuwa zaskakującą ilość nagromadzonych złogów i czopów z migdałków. 
 3. Świeży oddech Kamienie migdałowe wytwarzają siarkowy, nieprzyjemny zapach, który przyczynia się do powstawania nieświeżego oddechu. Stosując TonsilClin do usuwania tych śmierdzących grudek, będziesz mieć do 100% świeższy oddech.
 4. Zwiększa Twoją pewność siebie. Czyste migdałki i świeży oddech zwiększą Twoją pewność siebie, dzięki czemu te szczególne chwile z Twoim partnerem będą jeszcze milsze.
 5. Głębokie czyszczenie. Większość kamieni migdałkowych nie jest widoczna; są one głęboko ukryte w zachyłkach (kryptach) migdałków. Podczas gdy inne produkty działają tylko na powierzchni migdałków, TonsilClin bez trudu usuwa nawet najgłębiej położone czopy. 
 6. Wygodny Technika odsysania TonsilClin oferuje bardziej komfortowy i delikatny sposób usuwania kamieni migdałkowych niż używanie łyżki lub innego przedmiotu do zbierania, przekłuwania lub wyciskania czopów. Delikatna konstrukcja TonsilClin pomaga zapobiegać odruchowi wymiotnemu.
 7. Poprawia smak w ustach. Używanie TonsilClin do odsysania resztek pokarmowych z krypt migdałków pomaga zapobiegać nieprzyjemnemu smakowi w ustach, zmniejsza uczucie ciała obcego oraz podrażnienia migdałków.
 8. Stymuluje drenaż limfatyczny. Ściskanie gumowej kulki powoduje zasysanie, które ma działanie masujące. Masaż tkanki migdałków stymuluje wydalanie resztek pokarmowych z migdałków i poprawia stan zdrowia jamy ustnej. 
 9. Trwały. Pipeta do odsysania jest wykonana z wysokiej jakości szkła i będzie służyć przez całe życie.
 10. Poręczne wskazówki. Do pipety TonsilClin dołączone są instrukcje i poręczne wskazówki, jak zapobiegać powstawaniu kamieni migdałkowych.
 11. Gwarancja zwrotu pieniędzy. W pełni wierzymy w skuteczność TonsilClin, dlatego też oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. 

Pipetę TonsilClin najlepiej stosować w połączeniu z zestawem do higieny jamy ustnej TonsilClin Zestaw Świeży Oddech i kroplami do nosa Tonsilfresh Nasal Sinus Drops.

Przez ograniczony czas otrzymasz 10% zniżki przy równoczesnym zakupiepipety TonsilClin i zestawu do higieny jamy ustnej TonsilFresh Zestaw Świeży Oddech.

 

Jak używać TonsilClin

 • Umyj ręce.
 • Sprawdź, czy pipeta jest czysta i nie jest uszkodzona.
 • Spryskaj ją płynem TonsilFresh Tonsil Stones Spray.
 • Ściśnij pomarańczową kulkę. 
 • Umieść pipetę na migdałku.
 • Delikatnie puść pomarańczową kulkę, aby wytworzyć lekkie ssanie.
 • Powtórz kroki 3 do 5, przesuwając pipetę po migdałkach, aby usunąć wszystkie kamienie migdałkowe.
 • Wyczyść pipetę w zmywarce.
 • Pipetę należy starannie przechowywać w dostarczonym pudełku i nie kłaść na twardej powierzchni.
 • Spryskaj gardło płynem TonsilFresh Tonsil Stones Spray.
 • Wyszczotkuj i wypłucz jamę ustną produktem zawierającym stabilizowany chloryn sodu, takim jak produkty TonsilFresh.

Kiedy nie należy używać pipety TonsilClin 

 • Nie należy stosować w przypadku zaczerwienienia, bólu lub zapalenia migdałków, a także w przypadku niepewności co do stanu zdrowia jamy ustnej. Proszę skonsultować się z lekarzem. 
 • Nieodpowiednie dla osób poniżej 16 roku życia.
 • Nie używać, jeśli szkło jest uszkodzone.
 • Nadmierne stosowanie może powodować podrażnienie migdałków. Pamiętaj, aby robić przerwy między sesjami czyszczenia migdałków. 

W jaki sposób najlepiej czyścić pipetę TonsilClin®?

Szklaną pipetę TonsilClin® (bez gumowej kulki) można czyścić w zmywarce.

Zalecamy ponowne spryskanie pipety sprayem TonsilFresh Tonsil Stones Spray, bezpośrednio przed jej użyciem.

 

Jak można zapobiegać formowaniu się kamieni migdałkowych?

Oprócz usuwania kamieni migdałkowych za pomocą pipety TonsilClin, zalecamy wykonywanie następujących 5 kroków, aby skutecznie czyścić migdałki i zapobiegać gromadzeniu się zanieczyszczeń w kryptach migdałkowych:

 1.  Używaj pipety TonsilClin , aby dokładnie czyścić migdałki.
 2. Płucz i szczotkuj jamę ustną za pomocą produktów Tonsilfresh. TonsilFresh zawiera stabilizowany chloryn sodu, substancję aktywną, która usuwa przyczyny powstawania kamieni migdałkowych. 
 3. Wydzielina z nosa przyczynia się do powstawania kamieni migdałkowych. Stosuj krople TonsilFresh Nasudrops do czyszczenia nosa. TonsilFresh Nasudrops rozpuszczają wydzielinę z nosa, zanim zgromadzi się ona w migdałkach i stwardnieje w kamienie.
 4. W ciągu dnia spryskuj gardło sprayem do gardła TonsilFresh. W jego składzie znajduje się aktywny tlen. Bakterie beztlenowe, które powodują kamienie migdałkowe i nieświeży oddech, nie lubią tlenu. Spryskanie gardła preparatem TonsilFresh pomaga usuwać bakterie i zamieniać nieprzyjemne zapachy w neutralny, bezwonny oddech.
 5. Osad na tylnej części języka przyczynia się do powstawania kamieni migdałkowych. Pamiętaj, aby czyścić język za pomocą Orapack i stosować preparat California Breath Powerdrops. Ten sprytny system czyści język skuteczniej niż płaskie przyrządy do czyszczenia języka.

Inne produkty, których możesz używać, aby utrzymywać swoje migdałki w czystości to irygator do zębów Julibrite, zestaw z lampką led do usuwania kamieni migdałkowychAE Dental Zestaw do Kamieni Migdałkowych ze Światłami Ledowymi i TonsilClin Loop Extractor.

Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu, skupisz się na głównych przyczynach powstawania kamieni migdałkowych.

Napisz własną recenzję
Pipeta TonsilClin do usuwania kamieni migdałkowych
Twoja ocena